همراه دخترم آیدا
طعم خوش زندگی 
قالب وبلاگ

این پست رو برای این مینویسم که یاد این روزهای آبی رنگ در آینده فراموش نشه . این روزها زندگی آیدا بواسطه یه مشت کوتوله آبی رنگ بنام اسمورفها رنگ جدیدی پیدا کرده .

 

 

اسمورفها کوتوله های آبی رنگی هستن که همراه پدربزرگشون تو خونه های قارچی و دهکده اسمورفی زندگی میکنن . این وسط یه جادوگر بدجنس بنام گارگامل هم هست که همیشه دنبال اسمورفهاست برای اینکه از خوردنشون لذت میبره و میتونه انرژی جادویی از اسمورفها تولید بکنه !!! البته تا الان موفق به خوردنشون نشده !

جهت اطلاع بگم که شبکه ماهواره ای پی ام سی هر روز ساعت ۳ و ۶ بعدازظهر کارتون اسمورفها رو به زبان فارسی پخش میکنه البته بماند که دوبله فارسی تعریفی نداره و گاهی هم باعث تعجب من میشه ! باید ببینیند و بشنوید تا متوجه بشین . آیدا که به زبان فارسی اکتفا نمیکنه و شبکه های کارتون نت ورک همین برنامه رو به زبان ترکی ٬ عربی ٬ انگلیسی هم پخش میکنه .

جدیدا فیلم اسمورفها هم به زبان فارسی دوبله شده که خیلی هم جذابه ...

عروسک هم که حتما میدونین دیگه تا یه چیزی مد میشه انواع عروسک های نرم و سفت و کوچیک و بزرگ و مدل تخم مرغ شانسی و مجسمه و .... خلاصه همه جوره تو اسباب بازی ها موجود است .

 

میبینین چه زندگی آبی رنگی داریم !

اوه اوه یادم رفته بود : نقاشی آیدا که درباره همین موجوداته . اون نقاشی بزرگ گارگامل و موجود کوچولوی آبی کنارش هم یکی از اسمورفها ...

 

 

[ جمعه ۷ بهمن۱۳۹۰ ] [ 10:33 ] [ مامانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

درباره دخترم آیدا مینویسم
تولد : اول فروردین سال 87
نویسنده : مامانی
امکانات وب